UA-51898691-1 GTM-PCQKDVF SZKŁA OKULAROWE | Optykpolito Salon Optyczny | Toruń Rubinkowo II

SZKŁA OKULAROWE

JEDNOOGNISKOWE

Wyróżniamy trzy rodzaje (konstrukcje) soczewek jednoogniskowych:

SFERYCZNE

Soczewki sferyczne są powszechnie używane w przypadku niewysokich mocy plusowych i minusowych.

Niestety ta konstrukcja charakteryzuję się ograniczonym polem widzenia.

 

ASFERYCZNE

Dzięki zastosowaniu powierzchni asferycznej na zewnętrznej stronie soczewki pole widzenia ulega powiększeniu. Zmniejsza się równierz grubość i ciężar soczewki przez co staje się ona bardziej estetyczna i komfortowa w noszeniu.

 

PODWÓJNIE ASFERYCZNE

Najbardziej zaawansowana technologicznie konstrukcja podwójnie asferyczna zapewnia połączenie doskonałego widzenia i najbardziej estetycznego wyglądu. Soczewka ta zapewnia niespotykanie szerokie i pozbawione zniekształceń pole widzenia.

 

PIERWSZA POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA 360*

Crizal Sapphire UV

CENA

od 300 zł.

FOTOCHROMOWE - najnowszej generacji szkła w technologii Transitions 

logo.transitions.jpg

Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmniennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne. Chronią w 100% przed szkodliwym promieniowanie UVA i UVB

Tylko Inteligentne szkła Transitions wykorzystują tę wyjątkową technologię, opartą na opatentowanych recepturach, opracowanych w wyniku ponad 20 lat prac badawczych i innowacji. Każda receptura jest trwale związana z powierzchnią soczewki. Cząsteczki te nieustannie i płynnie zmieniają kalibrację, tak aby do Twoich oczu docierała zawsze optymalna ilość światła – nieważne, czy stoisz w pełnym słońcu, pod zachmurzonym niebem czy w pomieszczeniu.
Szkła od zupełnie bezbarwnych przechodzą aż do mocno zaciemnionych, pełniąc rolę szkieł przeciwsłonecznych – dopasowując się do ilości światła.

transitions działanie

SOCZEWKI DLA KIEROWCÓW

perfekcyjne widzenie drogi nocą i w dzień

CENA

od 260 zł.

Innowacyjna Technologia EyeDrive została stworzona z myślą o wyraźnym i komfortowym widzeniu zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Przekraczamy możliwość zwykłej soczewki antyrefleksyjnej, oferując nie tylko odporność na kurz, smugi, zarysowania, wodę, ale również widzenie bez rażących odblasków.

EYEZEN 

zaprojektowane do życia w cyfrowym świecie

CENA

od 350 zł.

CYFROWY ŚWIAT BEZ OGRANICZEŃ

Nie wyobrażasz sobie życia bez elektronicznych urządzeń? To zrozumiałe. Jednak kiedy wpatrujesz się w cyfrowy ekran, Twoje oczy wymagają szczególnej opieki. Szkła okularowe Eyezen™ skutecznie chronią Twój wzrok, kiedy używasz nowych technologii.
A Ty możesz korzystać z cyfrowych urządzeń bez żadnych ograniczeń.

Szkodliwe promienie UV i niebiesko-fioletowe są wszędzie.

 

Na zewnątrz: słońce emituje światło UV i niebiesko-fioletowe przez cały rok, niezależnie od pogody(słoneczna, pochmurna, deszczowa ,itd.).

 

W pomieszczeniach: 

  • LED używane w najbardziej nowoczesnych systemach oświetleniowych i wyświetlania, a zwłaszcza komputerach, tabletach i smartfonach nowej generacji

  • Żarówki fluorescencyjne

  • Światło wpadające przez okna

PROGRESYWNE

Soczewki progresywne służą do korekcji wady wzroku u osób po 40 roku życia gdy pojawia się problem z widzeniem przedmiotów znajdujących się w bliskich odległościach oraz w odległościach w dal. Wada ta czyli prezbiopia jest wynikiem naturalnego procesu starzenia się oczu i osłabienia zdolności akomodacyjnych. W przypadku pojawienia się tej wady zalecane jest zastosowanie soczewek progresywnych.

 

Stosowanie soczewek progresywnych umożliwia dobre widzenie przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach. Soczewki progresywne posiadają specjalną konstrukcję składającą się z trzech stref:

     - strefy do dali

     - strefy pośredniej

     - strefy do bliży

Moc soczewek progresywnych płynnie zmienia się od strefy do dali, poprzez pośrednią aż do bliży. Oprócz komfortowego widzenia na różne odległości zaletą soczewek progresywnych jest również brak widocznej linii podziału pomiędzy poszczególnymi strefami przez co są one bardzo estetyczne i nie zdradzają wieku oraz wady osoby noszącej okulary.

W naszej ofercie posiadamy markowe soczewki najwyższej jakości Varilux, które posiadają gwarancję refrakcji oraz adaptacji.

varilux.99

Poznaj soczewki progresywne

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Soczewki kontaktowe mogą być noszone w trybie dziennym, dwutygodniowym, miesięcznym, kwartalnym, jak i w trybie przedłużonym (do 30 dni bez zdejmowania). Najpopularniejszym materiałem, z którego wykonuje się soczewki jest materiał silikonowo-hydrożelowy, dostępny od 1999r. Wcześniej soczewki były wykonywane z hydrożelu gorzej przepuszczającego tlen do rogówki.

 

W naszej ofercie posiadamy wiele odmian soczewek kontaktowych począwszy od dziennych a na rocznych kończąc.

Dla każdego pacjenta dobierzemy odpowiedni rodzaj.

Naszą wiodącą marką soczewek jest B&L Soflens 59, miesięczna soczewka kontaktowa w przystępnej cenie.

W swojej ofercie posiadamy duży wybór płynów czyszczących do soczewek miękkich i twardych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą soczewek jak i płynów pielęgnacyjnych dostępnych w naszym salonie.

Rafał Polito Optykpolito | Toruń  |  ul. Dziewulskiego 21  | www.g.page/optykpolito/review |  500 49 00 79  |  Copyright © All Rights Reserved Optykpolito 2019